Zapytaj o termin

Last Minute

Budynek hotelowy – wczasowy

Na terenie Ośrodka znajdują się dwa jednopiętrowe budynki hotelowe. Tak zwany Pawilon Wschodni dysponuje ogółem 64 pokojami, z których 32  znajdują się na parterze i 32 na pierwszym piętrze. Pawilon Zachodni dysponuje 48 pokojami, z których 24 znajdują się na parterze i 24 na pierwszym piętrze.  Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę (tak zwany pełny węzeł sanitarny) z kabiną natryskową.

Wyposażenie standardowego pokoju trzy - lub dwuosobowego to trzy jednoosobowe tapczany, dwie  szafki nocne, stolik, szafka pod telewizor, dwa krzesełka. W korytarzyku - przedsionku znajduje się duża zabudowana szafa. Każdy pokój jest wyposażony  w 32" telewizor LCD oraz sprzęt plażowy /leżak, koc plażowy, parawan/. Wyposażenie uzupełniają szklanki, kubki do kawy, talerzyki deserowe, sztućce.

W obu budynkach na każdej kondygnacji znajdują się również cztery duże pokoje trzy - lub czteroosobowe wyposażone w cztery tapczany. Pozostałe wyposażenie pokoju to trzy szafki nocne, stolik, szafka pod telewizor, trzy krzesełka.  Pokój jest wyposażony  w kolorowy telewizor oraz sprzęt plażowy /dwa leżaki, koc plażowy, parawan/.

Na każde 8 pokoi  przypada znajdująca się na korytarzu lodówka oraz tak zwany stolik kawowy z bezprzewodowym czajnikiem.